0

Nová kolekcia Liu•Jo už v predaji!


Nová kolekcia Liu•Jo už v predaji!

           Nová kolekcia Liu•Jo v znamení mestskej elegancie.

Veľmi dobre kombinovateľné a nadčasové kúsky v stále módnej béžovej farbe, príjemný a nekrčivý materiál pre dámy, ktoré chcú byť šik. 
Prvý outfit je menej formálny, ideálny do práce, prechádzku po meste a na neformálne stretnutia. Outfit pozostáva z nohavíc a saka, ktoré sedí na každú postavu a čierne tričko s potlačou zvýraznilo celý look. Sandále s módnym zvieracím vzorom a zlatými aplikáciami dodajú celému outfitu nádych luxusu. Aj napriek vyššej podrážke sú veľmi pohodlné a ideálne aj na dlhšie prechádzky. 

Druhý outfit pozostáva z čipkovanej čiernej blúzky so zlatými gombičkami, ktorú využijete na akúkoľvek príležitosť, napríklad do práce, na párty aj rodinnú oslavu. My sme ju skombinovali s nohavicami voľnejšieho strihu s vyšším sedom, ktoré lichotia každej postave. Predĺžená vesta so štýlovým opaskom z vás spraví bohyňu a krásne vyformuje váš pás. Čerešničkou celého outfitu je výrazná crossbody kabelka a sandále na vysokom podpätku, ktoré sú aj veľmi pohodlné.  Ktorý outfit by ste si vybrali vy?


Súvisiace produkty

Sandále na platforme LIU-JO s hadím vzorom

Sandále na platforme LIU-JO s hadím vzorom

111,93€ 159,90€ Ex Tax: 93,28€

Luxusné sandále LIU-JO na vysokom podpätku

Luxusné sandále LIU-JO na vysokom podpätku

118,93€ 169,90€ Ex Tax: 99,11€

Taška do ruky LIU-JO

Taška do ruky LIU-JO

159,90€ Ex Tax: 133,25€